Mesaj gönder
Tel:
Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd
Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd

     Biz Isı Ustası! | 200 ~ 2200

Ana sayfa

Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd şirket Profili
Çin Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd şirket Profili
Çin Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3

Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd

Brother ocağı, laboratuvar ocağının, endüstriyel ocağın ve Çin'de ısıtma elemanlarının lider üreticisidir. Isı mühendisliği alanında 17 yıldan fazla deneyime sahip bir üretici olarak Brother Furnace, dünya çapında geniş ve derin fırın yelpazesi sunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki memnun müşterileri, mükemmel tasarım, kalite ve maliyet etkinliği konusundaki taahhüdümüzün kanıtıdır.


Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Kardeş Fırın

No. Çalışanları : 100~200 People

Yıllık satış : 300M-600M

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

1998 Brother ocağı kuruldu. Başlangıçta, sadece SiC ısıtma elemanları ve MoSi2 ısıtma elemanları ürettik.

2002 Isıtma elemanlarındaki deneyimimiz ve fırınlara dair bilgi birikimimiz sayesinde fırın üretmeye başladık. Hızla, fırınlarımız iç pazarda popüler hale geldi. Giderek daha fazla sayıda laboratuvar ve üniversite ocağımızı sipariş ediyor.

2006 İlk defa fırınımızı yurtdışındaki müşterilerine sattık.

2008 Alibaba.com'a katıldık ve daha fazla yurtdışı siparişi aldık.

2012 Fırınımız için CE belgesi aldık ve ABD temsilcimiz için OEM hizmeti vermeye başladık.

2014 Yeni diş fırını geliştirdik: Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında memnuniyetle karşılanan diş laboratuvarı için sinterleme için T-Bright. Ve Kore acentemiz için OEM hizmeti sunmaya başladık.

2015 Daha iyi performans için dental zirkonya sinterleme fırınımızı güncelledik, yeni bir büyük ofise taşındık, daha fazla personel aldık, üretimimizi arttırdık.

2017 Çin, Jiaozuo'daki yeni büyük fabrikamız tamamlandı ve faaliyete geçti.

Firma Servisi

  1. Komple üretim hattı : Brother Furance, metal levha, boya, MoSi2 ısıtma elemanı, oda bölmesi, fırın montajı ve kalite kontrol dahil 5 atölye sahibidir.
  2. Hızlı teslimat : Stokta yaklaşık 600 standart model bulunur ve fırın kabuğunun, haznesinin ve ısıtma elemanının üretimini hızlı bir şekilde bitirebilir. Standart modelin teslim süresi 3 gün ve özelleştirilebilir model 15 gün sürüyor.
  3. Kararlı kalite : Profesyonel bir kalite kontrol departmanına, hammadde testi için IQC'ye sahiptir; Paketlemeden önce ürünlerin test edilmesi için QC.

Şirket takım

Profesyonel Teknik Ekip

Brother Furnace, mekanik tasarım, elektrik otomasyonu kontrolü ve termal teknoloji için üretim teknik ekibine sahiptir, müşteri ihtiyacına göre onaylama çözümü sağlayabiliriz.

Yetenekli ve deneyimli mühendislerimiz birçok özel fırın yarattı. Projenizin çok kaldırıcı altlı bir kül fırını veya eğilmesi ve döndürülmesi gereken bir tüp fırını veya yüksek vakumlu bir fırın veya işyerinize uyacak şekilde yukarıdan kapı açma, alt kapı açma, özelleştirilmiş boyut gibi diğer özel gereksinimler içeriyorsa, vb. kesinlikle seveceğiniz bir fırın yaratmanıza yardımcı olacağız.

Zhengzhou Brother Furnace Co.,Ltd
Bina 10, Henan Ulusal Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Parkı, Zhengzhou, Çin.
Tel:86-371-67973830
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Laboratuar Fırını Fırını Tedarikçi. © 2019 - 2024 muffle-furnace.com. All Rights Reserved.